Creative Team Alapítvány

HU-3846 Hernádkércs, Kossuth u. 72.
info@creativeteamalapitvany.hu

Tokaj Ride

„A Tokaj Ride” projekt célja, hogy javítsa a határokon átnyúló együttműködés szintjét a Bodrog folyó turisztikai fejlesztése területén. A projekt megvalósításával, a közös szakmai programok, tapasztalatcsere, és know-how átadása révén erősödik és javul a különböző érdekelt csoportok közötti együttműködés.

Az projekt során 1-1 amatőr sportesemény (gyaloglás, kerékpározás, evezés) valósul meg a határ mindként oldalán, a Bodrog folyó mentén.

Az együttműködési program fő tevékenységei: nemzetközi események (workshop, előkészítés), Tokaj Ride sportesemény, nyilvánosság-marketing.

A Creative Team Alapítvány a szlovákiai Jachtklub Akademik Technická univerzita Košice-vel együttműködésben valósítja meg a projektet

www.skhu.eu

www.viacarpatia-spf.eu

A jelen weboldal tartalma nem feltétlenül tartalmazza az Európai Unió hivatalos álláspontját.