RIWCO

„A folyó, amely összeköt minket.” projekt célja, hogy élénkítse a határon átnyúló együttműködéseket a Hernád folyó turisztikai fejlesztésének segítségével.

A projekt megvalósítása, így a közös szakmai programok, képzés, tapasztalatcsere és know-how átadása révén erősödik és javul a különböző helyi érdekelt csoportok közötti együttműködés.

Az együttműködési program fő tevékenységei: szakmai workshop sorozat, vízitúravezető / evező tanfolyamok, tanulmányutak, promóciós videók a Hernád-folyó térségéről, közös turisztikai megvalósíthatósági tanulmány.

A szlovákiai River & Mountain civil egyesület a magyar Creative Team Alapítvánnyal együttműködésben valósítja meg a projektet

www.skhu.eu

www.viacarpatia-spf.eu

A jelen weboldal tartalma nem feltétlenül tartalmazza az Európai Unió hivatalos álláspontját.