Tokaj Ride

A pályázat azonosítója:                                 FMP-E/1901/4.1./100

A kisprojekt vezető kedvezményezettje:      Creative Team Alapítvány

www.creativeteamalapitvany.hu

A kisprojekt partnere:                                   Jachtklub Akademik Technická univerzita Košice

www.surfclub.sk

A kisprojekt finanszírozás nélküli partnere:  KAMIKSE klub kanoistiky Akademik TU Košice

www.kamikse.sk

A pályázat leírása:

„A Tokaj Ride” projekt célja, hogy javítsa a határokon átnyúló együttműködés szintjét a Bodrog folyó turisztikai fejlesztése területén. A projekt megvalósításával, a közös szakmai programok, tapasztalatcsere, és know-how átadása révén erősödik és javul a különböző érdekelt csoportok közötti együttműködés.

A pályázat céljai:

Az projekt során 1-1 amatőr sportesemény (gyaloglás, kerékpározás, evezés) és azok előkészítő eseményei valósultak meg a határ mindként oldalán, a Bodrog folyó mentén.

Az együttműködési program fő tevékenységei: nemzetközi események (workshop, előkészítés), Tokaj Ride sportesemény, nyilvánosság-marketing.

A megvalósítás időszaka:                              2020. szeptember 1 – 2021. augusztus 31.

A pályázat értéke:                                         58.038,75 EUR

Az Európai Unió forrásaiból való társfinanszírozás (Európai Regionális Fejlesztési Alap):

A kisprojekt Vezető partnere

ERFA hozzájárulás

Önrész

Összesen

24 915,63 €

4 396,88 €

29 312,50 €

A kisprojekt partnere

ERFA hozzájárulás

Önrész

Összesen

Jachtklub Akademik Technická univerzita Košice

24 417,31 €

4 308,94 €

28 726,25 €

www.skhu.eu

www.viacarpatia-spf.eu

A cikk tartalma nem feltétlenül tükrözi az Európai Unió hivatalos álláspontját.

Fotók: